מרכז אייצ'י ללימוד השפה היפנית - ימאסה
TopBack

II ימאסה

מבוא

מעט מאוד מתקני לימוד ליפנית יכולים להתחרות בקמפוס החדיש של ימאסה באוקזקי. הקמפוס ממוקם במרחק הליכה של 7 דקות בלבד מתחנת הרכבת של אוקזקי, לא רחוק מהמרכז המנהלי של העיר, וליד מסעדות, מרכזי קניות, בנקים ושירותים אחרים.

מקור הגאווה של המוסד הוא בניין ימאסה 2 בן 5 הקומות. חדש לגמרי, המתקן מכיל מערכת מלאה של מיזוג אוויר וחימום, ספריה ומעבדות מחשבים עם שפע משאבים, כולל אמצעים אור-קוליים ואמצעי לימוד מקוונים, מכונות צילום לשימוש הסטודנטים, שירותים בעיצוב מערבי וגישה נוחה לצוות (הפקולטה של התוכנית האקדמית ממוקמת אף היא בבניין ימאסה 2).

כיתות

הכיתות גדולות בצורה משמעותית מאשר הסטנדרטים שהומלצו על ידי "הארגון לקידום לימוד השפה היפנית". משמעות המרחב היא שאף אחד מהסטודנטים שלנו לא לומד בכיתה בישיבה בשורות. במקום זאת כל הכיתות מסודרות בצורת ח' בכדי למקסם את התקשורת לא רק בין הסטודנטים וצוות המורים אלא גם בין הסטודנטים עצמם. במקום "סגנון טוקיו" של כתיבה על לוחות המוצמדים לזרועות הכיסאות, לכל הסטודנטים בימאסה יש שולחנות עם מרחב גדול כדי לפרוש מילונים ועזרי לימוד אחרים. בשילוב עם הכיתות הקטנות יותר, בהחלט תיהנה מיתרון המרחב בזמן לימודיך בימאסה.
Česky Suomi Francais עברית Magyar Italiano 한글 Português Svenska


Hattori Foundation (est.1919) - The Yamasa Institute
1-2-1 Hanehigashi-machi, Okazaki City, Aichi Prefecture, JAPAN 444-0832
Tel: +81 (0)564 55 8111 Fax: +81 (0)564 55 8113 מייל

© 2013 The Yamasa Institute. All rights reserved.

Valid CSS!